Προβολή όλων των 6 αποτελεσμάτων

Εξαντλημένο

SFP Modules

Extralink SFP+DAC Cable 10G 1M AWG30 Passive

Μη Διαθέσιμο
16.00

SFP Modules

MIKROTIK Q+DA0001 DAC QSFP+ MODULE 40G 1M DIRECT ATTACH CABLE

Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες
31.50

SFP Modules

OPTIC-SFP-S-85DLC05D 1.25G Multi Mode fiber connection, with DDM

Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες
15.00
Εξαντλημένο
19.00
Εξαντλημένο

SFP Modules

UBIQUITI UDC-1 DIRECT ATTACH COPPER CABLE 10GBPS 1M

Μη Διαθέσιμο
22.00
Εξαντλημένο

SFP Modules

UBIQUITI UDC-2 DIRECT ATTACH COPPER CABLE 10GBPS 2M

Μη Διαθέσιμο
26.90