Προβολή όλων των 6 αποτελεσμάτων

Εξαντλημένο

SFP Modules

Extralink SFP+DAC Cable 10G 1M AWG30 Passive

Μη Διαθέσιμο
16.00

SFP Modules

MIKROTIK Q+DA0001 DAC QSFP+ MODULE 40G 1M DIRECT ATTACH CABLE

Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες
31.50

SFP Modules

OPTIC-SFP-S-85DLC05D 1.25G Multi Mode fiber connection, with DDM

Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες
15.00

SFP Modules

OPTIC-SFP-S-RJ01 SFP to RJ45 10/100/1000M copper module

Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες
19.00

SFP Modules

UBIQUITI UDC-1 DIRECT ATTACH COPPER CABLE 10GBPS 1M

Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες
22.00

SFP Modules

UBIQUITI UDC-2 DIRECT ATTACH COPPER CABLE 10GBPS 2M

Άμεση παραλαβή / Παράδoση 1 έως 3 ημέρες
26.90

Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στο διαδίκτυο. Συμφωνώντας αποδεχτείτε τη χρήση των cookies σύμφωνα με την πολιτική cookie.

Privacy Settings saved!
Ρυθμίσεις απορρήτου

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

Απορρίψη όλων των υπηρεσιών
Δέχομαι όλες τις υπηρεσίες